JOGA

odnajdź wewnętrzną harmonię 

Joga Lab

Ten darmowy kurs powstał z myślą o osobach, które nie mają doświadczenia z jogą, albo brakuje im wiedzy na temat prawidłowej techniki wykonywania pozycji jogowych. Idealny kurs dla totalnie początkujących.

Vinyasa, początkujący

Write your awesome label here.

Zanurzenie #1 - Biodra & Tyły Nóg

Te praktyki vinyasa jogi są odpowiednie dla każdego, kto pragnie zwiększyć elastyczność i mobilność bioder i tylnej taśmy. Kurs zawiera 6 praktyk jogowych dla osób na każdym poziomie.

Vinyasa, poziom otwarty/średniozaawansowani

Write your awesome label here.

21 Dni Z Mocną Jogą

Ten najpopularniejszy kurs jest genialną opcją dla osób, które lubią mocną praktykę vinyasy. Intensywne sekwencje zwiększą Twoją siłę, elastyczność i świadomość ciała. Poruszysz mięśnie, o których nie wiedziałe/aś, że istnieją i świetnie przygotujesz ciało do trudniejszych asan.

Vinyasa, średnio- i zaawansowni.

Write your awesome label here.

Joga Emocji

Podczas tego kursu będziesz pracować nad odblokowaniem przepływu energii przez meridiany, czyli linie energetyczne w ciele. Praktyki pomogą Ci delikatnie rozciągnąć ciało i uspokoić pęd myśli. Praktyki są wolne, spokojne i bardzo relaksujące. 

Vinyasa, poziom otwarty

Write your awesome label here.

Pozycje Balansowe - Część 1

Ten kurs to świetna opcja dla początkujących w świecie balansowania na rękach, jednak nie początkujących w jodze. Podczas tego kursu wzmocnisz górne partie ciała i zwiększysz wyczucie balansu. Idealny kurs dla osób uczących się stać na rękach i pasjonatów/ek jogowych wyzwań.

Vinyasa, średniozaawansowani/zaawansowani

Write your awesome label here.

5 Dni Z Power Vinyasą

Wzmocnij ciało, zwiększ swoją wytrzymałość i elastyczność z tymi pięcioma intensywnymi praktykami. Kurs odpowiedni dla każdego, kto jest gotowy na fizyczne i mentalne wyzwanie!

Vinyasa, średniozaawansowani/zaawansowani

Write your awesome label here.

Joga Twarzy

Moja ulubiona praktyka "piękna" - skoro ćwiczymy ciało, dlaczego nie ćwiczyć również mięśni twarzy? Polecam. To naprawdę działa! Podczas tego kursu dzielę się swoją prywatną poranną praktyką.

Poziom otwarty

Write your awesome label here.

Miesięczna Subskrypcja

Uzyskaj dostęp do prawie wszystkich kursów jogowych i treningów za 9,99EUR miesięcznie! Subskrypcja nie obejmuje kursów stania na rękach.
Subskrybuj

Zapisz się do newslettera, aby nie przegapić żadnej nowości

Thank you!
Created with