WITAJ W HANDSTAND WORKS

ruch, który pomoże Ci poczuć się dobrze

Joga, Stanie na Rękach i Treningi

Znajdź formę ruchu, która pomoże Ci poczuć się dobrze w swoim ciele, zwiększyć elastyczność, siłę i świadomość ciała.
Write your awesome label here.
czy wiesz, że...

kupując moje kursy wspierasz mnie bezpośrednio i pozwalasz mi na dalsze dzielenie się tym, co kocham!

Write your awesome label here.

Potrzebujesz jedynie maty, aby zacząć ze mną ćwiczyć!

Aby rozpocząć korzystanie z moich programów potrzebujesz jedynie maty do jogi. Wszelkie dodatkowe pomoce, czy przyrządy są opcjonalne i zawsze staram się pokazywać opcje ćwiczeń z i bez dodatkowych pomocy.

Fani Handstand Works uwielbiają tu ćwiczyć 

Od wielu lat ćwiczę z Martą i zawsze jestem podekscytowana jej nowymi warsztatami, kursami - teraz ta platforma! To spełnienie marzeń, aby mieć ją w moim domu każdego dnia. Dziękuję za Twoją niesamowitą pracę!
MILENA KOSSUT
Uczyłam się stania na rękach przez kilka lat zanim poznałam Martę i kupiłam jej kurs dla początkujących. To była niesamowita zmiana w mojej praktyce! Zacząłem naprawdę robić postępy i wreszcie poczułam swoje ciało i to, gdzie znajduje się w przestrzeni. Bardzo polecam!
ANNIE BAUMGARTNER
Uwielbiam mocne praktyki jogi i tak wiele z nich mogę znaleźć tutaj, na tej platformie! Marta wspaniale uczy, nawet nie muszę patrzeć na ekran, żeby zrozumieć, co powinnam zrobić. Doskonałe miejsce do praktyki i treningów.
LUCIE FISCHER
odkryj jeden z moich kursów

Stanie Na Rękach Dla Początkujących

Write your awesome label here.
Obejrzyj film, aby dowiedzieć się czego możesz się spodziewać po moim kursie stania a rękach!
Joga, treningi i stanie na rękach

Dołącz do mojego studia już dziś!

Moja platforma działa na wszystkich popularnych urządzeniach - notebook'ach, smartfonach i tabletach.
Regularnie publikuję nowe kursy, aby motywować Cię do ruchu i wspierać Cię w wytrwaniu w Twojej zdrowej rutynie!
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.

Wybierz kurs dla siebie i ciesz się regularnie publikowanymi nowymi kursami 

Jeśli zakupisz moją subskrypcję będziesz mieć dostęp do prawie wszystkich kursów na stronie. Możesz też zakupić każdy z kursów poprzez płatność jednorazową i otrzymać dostęp na zawsze - wystarczy, że klikniesz w "guzik" poniżej, a zobaczysz wszystkie kursy, które oferuję!
ćwicz gdzie chcesz

Moja platforma jest dostępna na smartfonach, notebookach i tabletach!

Marta Witecka

Nazywam się Marta Witecka i stworzyłam tę platformę, aby dzielić się moją miłością do ruchu i dbania o siebie z każdym, kto potrzebuje wsparcia w swoich rutynach wellness. Niemal całe życie ćwiczyłam, aby czuć się dobrze w swoim ciele i ze sobą. Zajmuję się jogą, staniem na rękach i acrojogą od 2011 roku, a od 2014 roku prowadzę warsztaty i zajęcia w pełnym wymiarze godzin. Po 7 latach praktykowania jogi ukończyłam szkolenie dla nauczycieli 200 RYT Asthanga & Vinyasa Yoga w Indiach, a w 2021 ukończyłam kurs nauczycielski Yinspiration Yin Yoga 60H RYT z zakresu anatomii biodra, yin jogi i tradycyjnej medycyny chińskiej oraz 60H RYT z Myofasical release, MyoYin, nauce o powięzi i anatomii kręgosłupa. Obecnie biorę udział w 6-miesięcznym, intensywnym kursie nauczycielskim Pranayamy. W 2019 roku stworzyłam swoją platformę internetową, aby dotrzeć do większej liczby osób na całym świecie, które podzielają moją pasję do aktywnego i świadomego stylu życia. Uwielbiam być silna, wysportowana, wyglądać i czuć się dobrze ze sobą i dzielę się tu wszystkimi praktykami, które mogą pomóc tym, którzy chcą poprawić swój styl życia, stać się silniejszymi, bardziej elastycznymi i zrelaksowanymi w swoim ciele oraz w codziennym życiu. Dołącz do mnie i ruszajmy z tematem!

Nie przegap nowości!
Zapisz się do mojego newslettera:

Thank you!

Courses

Created with