WITAJ NA HANDSTAND WORKS

nauka stania na rękach & praktyka jogi online
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.
handstand works - platforma wellness 

Stanie na rękach - Joga - Treningi

Impuls do stworzenia tej platformy online wziął się z chęci dzielenia się moją miłością do ruchu i praktyk wellness z szerszym kręgiem osób, które są zmotywowane do poprawy jakości swojego życia. Bez względu na to, w której części świata się znajdujesz, możesz praktykować ze mną i poczuć się lepiej w swoim ciele. To proste - stwórz swoje darmowe konto, wybierz kurs i ciesz się ruchem i wewnętrznym spokojem już dziś!

Co oferuję w ramach kursów?

  • Lekcje video
  • Materiały tekstowe w PDF (zależnie od kursu)
  • Dostęp do forum online
  • Dostęp do kursów na zawsze

Opcja subskrypcji

Możesz zakupić subskrypcję, która da Ci dostęp do większości kursów jogowych oraz treningowych (bez stania na rękach)

Zakup pojedynczego kursu, albo pakietu

Każdy z kursów na stronie, w tym kursy stania na rękach, możesz zakupić pojedynczo, albo w formie pakietów, zależnie od Twoich zainteresowań i potrzeb

Co chcesz dziś praktykować?

01

Ciesz się serią kursów ze stania na rękach na każdym poziomie

02

Eksploruj różne style jogowe i odnajdź ten, który służy najlepiej Twojemu ciału, duszy i umysłowi

03

Wzmocnij ciało i zwiększ poziom endorfin z moimi ulubionymi treningami

04

Pranayama & nauka o oddechu

Już wkrótce!

Fani Handstand Works uwielbiają tu ćwiczyć 

Od wielu lat ćwiczę z Martą i zawsze jestem podekscytowana jej nowymi warsztatami, kursami - teraz ta platforma! To spełnienie marzeń, aby mieć ją w moim domu każdego dnia. Dziękuję za Twoją niesamowitą pracę!
MILENA KOSSUT
Uczyłam się stania na rękach przez kilka lat zanim poznałam Martę i kupiłam jej kurs dla początkujących. To była niesamowita zmiana w mojej praktyce! Zacząłem naprawdę robić postępy i wreszcie poczułam swoje ciało i to, gdzie znajduje się w przestrzeni. Bardzo polecam!
ANNIE BAUMGARTNER
Uwielbiam mocne praktyki jogi i tak wiele z nich mogę znaleźć tutaj, na tej platformie! Marta wspaniale uczy, nawet nie muszę patrzeć na ekran, żeby zrozumieć, co powinnam zrobić. Doskonałe miejsce do praktyki i treningów.
LUCIE FISCHER

Marta Witecka

Nazywam się Marta Witecka i stworzyłam tę platformę, aby dzielić się moją miłością do ruchu i dbania o siebie z każdym, kto potrzebuje motywacji i pomysłu na regularny ruch, czy relaksację. Niemal całe życie ćwiczyłam, aby czuć się dobrze w swoim ciele i ze sobą. Zajmuję się jogą, staniem na rękach i acrojogą od 2011 roku, a od 2014 roku prowadzę warsztaty i zajęcia w pełnym wymiarze godzin. Po 7 latach praktykowania jogi ukończyłam szkolenie dla nauczycieli 200 RYT Asthanga & Vinyasa Yoga w Indiach, a w 2021 ukończyłam kurs nauczycielski Yinspiration Yin Yoga 60H RYT z zakresu anatomii biodra, yin jogi i tradycyjnej medycyny chińskiej oraz 60H RYT z Myofasical release, MyoYin, nauce o powięzi i anatomii kręgosłupa. Obecnie biorę udział w 6-miesięcznym, intensywnym kursie nauczycielskim Pranayamy. W 2019 roku stworzyłam swoją platformę internetową, aby dotrzeć do większej liczby osób na całym świecie, które podzielają moją pasję do aktywnego i świadomego stylu życia. Uwielbiam być silna, wysportowana, wyglądać i czuć się dobrze ze sobą i dzielę się tu wszystkimi praktykami, które mogą pomóc tym, którzy chcą poprawić swój styl życia, stać się silniejszymi, bardziej elastycznymi i zrelaksowanymi w swoim ciele oraz w codziennym życiu. Dołącz do mnie i ruszajmy z tematem!

Wszystkie kursy w języku polskim:

\Learnworlds\Codeneurons\Pages\ZoneRenderers\CourseCards

Nie przegap nowości!
Zapisz się do mojego newslettera:

Thank you!
Created with