WITAJ W HANDSTAND WORKS

ruszaj się świadomie, gdziekolwiek jesteś

Joga, Stanie na Rękach i Treningi

Znajdź formę ruchu, która pomoże Ci być fit, utracić niechciane kilogramy jeśli taki jest Twój cel, zwiększyć elastyczność i siłę i poczuć się dobrze ze sobą.
Write your awesome label here.
czy wiesz, że...

Twoje zakupy na tej stronie wspierają mnie bezpośrednio!

Write your awesome label here.

Potrzebujesz jedynie maty, aby zacząć ze mną ćwiczyć!

Aby rozpocząć korzystanie z moich programów potrzebujesz jedynie maty do jogi. Wszelkie dodatkowe pomoce, czy przyrządy są opcjonalne i zawsze staram się pokazywać opcje ćwiczeń z i bez dodatkowych pomocy.

Fani Handstand Works uwielbiają tu ćwiczyć 

Od wielu lat ćwiczę z Martą i zawsze jestem podekscytowana jej nowymi warsztatami, kursami - teraz ta platforma! To spełnienie marzeń, aby mieć ją w moim domu każdego dnia. Dziękuję za Twoją niesamowitą pracę!
MILENA KOSSUT
Uczyłam się stania na rękach przez kilka lat zanim poznałam Martę i kupiłam jej kurs dla początkujących. To była niesamowita zmiana w mojej praktyce! Zacząłem naprawdę robić postępy i wreszcie poczułam swoje ciało i to, gdzie znajduje się w przestrzeni. Bardzo polecam!
ANNIE BAUMGARTNER
Uwielbiam mocne praktyki jogi i tak wiele z nich mogę znaleźć tutaj, na tej platformie! Marta wspaniale uczy, nawet nie muszę patrzeć na ekran, żeby zrozumieć, co powinnam zrobić. Doskonałe miejsce do praktyki i treningów.
LUCIE FISCHER
odkryj jeden z moich kursów

Stanie Na Rękach Dla Początkujących

Write your awesome label here.
Obejrzyj film, aby dowiedzieć się czego możesz się spodziewać po moim kursie stania a rękach!
Joga, treningi i stanie na rękach

Dołącz do mojego studia już dziś!

Moja platforma działa na wszystkich popularnych urządzeniach - notebook'ach, smartfonach i tabletach.
Każdego miesiące publikuję nowy kurs, aby zmotywować Cię do ruchu i pomóc Ci wytrwać w swojej rutynie treningowej!
Write your awesome label here.
Write your awesome label here.

Wybierz kurs dla siebie i ciesz się nowymi kursami co miesiąc

Jeśli zakupisz moją subskrypcję będziesz mieć dostęp do prawie wszystkich kursów na stronie. Możesz też zakupić każdy z kursów poprzez płatność jednorazową - wystarczy, że klikniesz w "guzik" poniżej, a zobaczysz wszystkie kursy, które oferuję!
ćwicz gdzie chcesz

Moja platforma jest dostępna na smartfonach, notebookach i tabletach!

Marta Witecka

Nazywam się Marta Witecka i stworzyłam tę platformę, aby dzielić się moją miłością do ruchu i dbania o siebie z każdym, kto potrzebuje wsparcia w swoich rutynach wellness. Niemal całe życie ćwiczyłam, aby czuć się dobrze w swoim ciele i ze sobą. Zajmuję się jogą, staniem na rękach i acrojogą od 2011 roku, a od 2014 roku prowadzę warsztaty i zajęcia w pełnym wymiarze godzin. Po 7 latach praktykowania jogi ukończyłam szkolenie dla nauczycieli 200 RYT Asthanga & Vinyasa Yoga w Indiach, a w 2021 ukończyłam kurs nauczycielski Yinspiration Yin Yoga 60H RYT z zakresu yin jogi i tradycyjnej medycyny chińskiej. W 2019 roku otworzyłam swoją platformę internetową, aby dotrzeć do większej liczby osób na całym świecie, które podzielają moją pasję do aktywnego i świadomego stylu życia. Uwielbiam być silna, wysportowana, wyglądać i czuć się dobrze i dzielę się wszystkimi praktykami, które mogą pomóc tym, którzy chcą poprawić swój styl życia, stać się silniejszymi, bardziej elastycznymi i zrelaksowanymi w swoim ciele oraz w codziennym życiu. Dołącz do mnie i ruszajmy z tematem!

Nie przegap nowości!
Zapisz się do mojego newslettera:

Thank you!

Courses

Created with