Kurs press handstand (szpiczaga)
Czas trwania: 1-30.09.2023

Write your awesome label here.
Opis kursu
Ten kurs poświęcony jest budowaniu siły i pracy nad techniką siłowego wchodzenia do stania na rękach. Podczas kursu będziesz wykonywać ćwiczenia z wcześniej nagranych filmów i raz w tygodniu spotykać się ze mną na dodatkowych praktykach online, gdzie będę mogła dać Ci konkretne i indywidualne wskazówki jak masz dalej pracować i co poprawić. Podczas kursu postoimy na rękach i wypróbujemy ćwiczenia, które zwiększą Twoją świadomość ciała, siłę i rozciągnięcie. Kurs jest odpowiedni dla osób, które już potrafią wyczuć balans i nie boją się stawać na rękach bez pomocy ściany.

CO ZAWIERA KURS

  • 4 nagrane treningi (4x30 min)
  • co tygodniowa analiza Twoich filmów z treningów
  • 4 treningi LIVE online (4x60 minut) w niedziele o 9:00
  • 1 indywidualną konsultację online 20 minut
  • zniżka 20% na zaawansowany warsztat stacjonarny w Warszawie

Świetna rutyna treningowa

Przez cały miesiąc będziesz ćwiczyć bazując na programie, który stopniowo przygotuje Cię do wykonania press handstand. Dzięki formie tego kursu masz szansę na pracę w grupie, indywidualną ze mną, samodzielną w domu i regularną obserwację swojego postępu.

Dostęp na miesiąc

Kupując ten kurs otrzymujesz dostęp na 30 dni - dzięki temu, że nie jest to kurs "na zawsze" masz większą motywację do nauki i intensywnej pracy.
Meet the instructor

Patrick Jones

Patrick Jones is a content marketing professional since 2002. He has a Masters Degree in Digital Marketing and a Bachelors in Education and has been teaching marketing strategies for over 15 years in Chicago. Patrick enjoys teaching all levels and all ages. He looks forward to sharing his love of building meaningful and effective content with all students to develop their marketing abilities.
Patrick Jones - Course author
Created with